• letáky A5 210 x 148 mm
  • letáky A4 297 x 210 mm
  • letáky A3 420 x 210 mm
  • hlavičkový papír A4 297 x 210 mm
  • leták DL 210 x 105 mm

Co je naším cílem:

Smysl a cíl webu naší tiskárny je umožnit co nejjednodušším a přehledným způsobem objednat levný tisk letáků, levný tisk prospektů, levný tisk katalogů, levný tisk bloků, levný tisk ceníků, levný potisk šanonů a jiných běžných tiskovin.
Tyto webové stránky mají sloužit každému, kdo potřebuje levně tisknout a chce mít jistotu kvalitního a rychlého výsledku každé tiskoviny. Stránky jsou uzpůsobeny tak, aby si letáky, ceníky, prospekty, katalogy, bloky a šanony mohl objednat i úplný laik, který nemá zkušenosti s ofsetovým nebo digitálním tiskem.
Na tomto webu naleznete kromě široké nabídky nejbežnějších tiskovin jako jsou právě letáky, prospekty, ceníky, katalogy, bloky a mnoho jiných tiskovin také užitečné informace - zejména rady pro grafiky: jak správně připravit podklady pro tisk, jak správně nastavit barvy, tiskové značky, přesahy a jiné rady a tipy jak si zjednodušit cestu k výhodnému tisku firemních a jiných tiskovin.
Připravili jsme pro Vás ceníky nejběžnějších počtů tisku letáků, prospektů, kartiček a jiných typů tiskovin. Také si můžete pomocí formulářů navolit svůj individuální požadavek na tisk prospektu, tisk katalogu nebo tisk ceníku. Vybrat si můžete ze široké nabídky papírů, možnosti tisků různou barevností a to od černobílého až po plnobarevný tisk nebo tisk speciálními barvami.
Pomocí webu naší tiskárny velmi rychle a snadno zjistíte cenu požadované tiskoviny a velmi jednoduše ji můžete také objednat.

Kdo nás nejvíce využívá:

- marketingoví manažeři
- asistentky marketingu
- officemanažeři
- produktoví manažeři
- živnostníci

Proč nás nejvíce využívají:

- protože tiskneme levně
- protože tiskneme rychle
- protože tiskneme kvalitně
- protože tiskneme spolehlivě
- protože se zákazníky umíme komunikovat
- protože slíbíme jenom to, co dokážeme splnit
- protože máme všechny služby pod jednou střechou