• letáky A5 210 x 148 mm
  • letáky A4 297 x 210 mm
  • letáky A3 420 x 210 mm
  • hlavičkový papír A4 297 x 210 mm
  • leták DL 210 x 105 mm

Nové tiskové technologie Xerox

Společnost Xerox uvedla na trh nové produkční barevné tiskárny Xerox 800 a Xerox 1000 s novými technologiemi, zejména pro marketingový a obchodní tisk.

číst více

Nová digitální tiskárna Océ Arizona 550 GT

V únoru představila společnost Océ novou UV flatbed digitální tiskárnu Arizona 550 GT. Oficiálně byl tento nový velkoformátový tiskový stroj Océ Arizona 550 GT představen v květnu na mezinárodním veletrhu Ipex v Birminghamu.

číst více

Dencop Lighting: Nové tiskové fólie

Firma Dencop Lighting přichází na náš trh s ucelenou řadou digitálních fólií Unifol pro polepy rovných a mírně tvarovaných ploch, tak i pro polepy dopravních prostředků a jiných tvarově náročných aplikací. Fólie Unifol jsou vybaveny permanentním nebo reversibilním lepidlem opacitní (šedé) nebo transparentní barvy.

číst více

Tiskové techniky v roce 2009

Svět polygrafie a tisku zaznamenal v minulém roce velmi velký propad, který byl zapříčiněn především hospodářskou a ekonomickou krizí. Přesto jsme se i v tomto období mohli setkat s řadou novinek, které si výrobci a dodavatelé připravili.

číst více

Mezinárodní veletrh Reklama a Polygraf 2010

Ve dnech 23.3. - 25.3.2010 se na pražském Výstavišti v Holešovicích bude konat již 17. ročník největšího středoevropského veletrhu reklamních služeb, marketingu, médií, papíru, obalové techniky a polygrafie.

číst více

Speciální tiskové inkousty Rho Vetrosil - potisk skla

Kvalitní potisk skla až donedávna vyžadoval použití podkladového laku, který vytvářel pojítko mezi povrchem skla a tiskovou barvou nebo inkoustem. Potisky navíc mohly být využívány pouze v suchém prostředí. Společnost Durst ale koncem roku 2009 představila nové digitální tiskové inkousty Rho Vetrosil, které byly vyvinuty tak, aby potištěné sklo mohlo být umístěno i ve vlhkém a horkém prostředí.

číst více

Svět Reklamy Brno a Praha 2010

Prezentační veletrh z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie.

číst více

Canon představil nové řady cenově dostupných černobílých multifunkčních tiskáren

Společnost Canon, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představila nové řady kompaktních multifunkčních černobílých A3 tiskáren imageRUNNER 2500 a imageRUNNER 2300. Obě řady poskytují černobílý tisk ve výhodném poměru ceny a výkonu.

číst více

Veletrh IPEX 2010

Nyní probíhá největší veletrh z oblasti tisku, vydavatelství a médií.

číst více