• letáky A5 210 x 148 mm
  • letáky A4 297 x 210 mm
  • letáky A3 420 x 210 mm
  • hlavičkový papír A4 297 x 210 mm
  • leták DL 210 x 105 mm
Rádi bychom pro naši firmu vytiskli levné letáky do schránek. Děláte tento typ letáků? Jsou tyto letáky něčím zvláštní oproti běžným letákům? Děláte i distribuci?

Letáky do schránek tiskneme levně velmi běžně. Kvalitativní rozdíl mezi levným tiskem letáků do schránek a levným tiskem letáků pro jiné reklamní prakticky není. Letáky do schránek levně tiskneme zpravidla na nižší gramáže papíru a to z důvodu co nejnižší pořizovací ceny a v druhé řadě kvůli ceně za jejich distribuci. Cena distribuce je v mnoha případech přímo úměrná rozměru a váze propagačního letáku. Z těchto důvodů se snažíme zákazníkovi vždy poradit tak, aby letáky nechal vytisknout na materiál s nižší gramáží, aby byl co nejlehčí a tudíž byla distribuce levnější. Jsou však případy kdy grafika neumožňuje použití materiálu s nízkou ramií. Zpravidla to bývá v případě, že je grafika složitější a grafika by mohla na druhou stranu vytištěného letáku prosvítat, což by mohlo v konečném dúsledku zákazníka od jeho čtení odradit (tento problém například mají velké obchodní řetězce kde se efekt koncové odezvy nahrazuje množstvím letáků).

Distribuci tištěných letáků zajišťujeme taktéž ve spolupráci s celou řadou poštovních operátorů. Distribuci můžeme zajistit adresnou, což znamená, že zákazník přesně ví koho potřebuje oslovit a vlastní databázi kontaktů. Letáky distribuujeme také neadresně, to znamená že se vybere lokalita podle PSČ a v této lokalitě budou osloveni všichni, kteří v této lokalitě bydlí, případně firmy které v této lokalitě mají sídlo.  


Zpět na FAQ